Yarışkaşı'nda Ara
Yarışkaşı Konağı


Yarışkaşı Konağı, ilçeye girişte ve sağda hemen göze çarpar. 15 kaloriferli, banyolu, balkonlu, orman manzaralı odaları, yöre yemekleri ağırlıklı restoranı, güler yüzlü personeli ile hizmetinizde. İşlemeli tavanları, sedirleri, el sanatları ve organik doğal ürünler satış reyonu, geniş bahçesi, lobi, TV ve wireless ile hizmetinizde...

(Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız)

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 64081
Aktif: 4
Bugün: 16
Dün: 18
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

UlaşımMudurnu'ya Ulaşım

Ankara'dan
3 alternatif var. Birincisi, otoyoldan Bolu Merkez'e gelinir. Bolu-Mudurnu arası 50 km.'lik orman içi asfalt yol. İkinci alternatif otoyoldan Abant ayrımından çıkıldıktan 38 km. sonra Abant Gölü üzerinden Mudurnu'dasınız. Diğer alternatif ise, Ankara-Ayaş üzerinden Beypazarı, Nallıhan takip edildiğinde 200 km. sonra yine Mudurnu'dasınız.

İstanbul'dan
Otoyoldan Adapazarı geçilince Akyazı-Mudurnu ayrımından sonra Kuzuluk-Taşkesti üzerinden 85 km.'lik vasıflı yol ile Mudurnu'ya ulaşırsınız. Otoyol Abant ayrımı veya Bolu ayrımından çıkarsanız Ankara'dan gelişteki gibi Mudurnu'ya ulaşılır. Tarihi yerleşimler Taraklı ve Göynük üzerinden gelmek için, Adapazarı-Bilecik yolunun Geyve ayrımından sonra 115 km.'lik dar ve virajlı yol sizi Mudurnu'ya ulaştırır.


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Eria Reklam