Yarışkaşı'nda Ara
Yarışkaşı Konağı


Yarışkaşı Konağı, ilçeye girişte ve sağda hemen göze çarpar. 15 kaloriferli, banyolu, balkonlu, orman manzaralı odaları, yöre yemekleri ağırlıklı restoranı, güler yüzlü personeli ile hizmetinizde. İşlemeli tavanları, sedirleri, el sanatları ve organik doğal ürünler satış reyonu, geniş bahçesi, lobi, TV ve wireless ile hizmetinizde...

(Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız)

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 64078
Aktif: 2
Bugün: 12
Dün: 18
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Alabant Alabalık Çiftliği

ALABANT Alabalık Çiftliği, Abant Gölü'nden Bolu tarafına giderken 2 km. sonra solda. Otoban Abant kavşağından Abant’a giderken ise 20 km. sonra, sağda orman içindedir.  "Salma Trutta Abanticus" Alabalık türü; dünyada yalnızca Abant gölünde yaşıyor. Üretimde  kullandığımız Abant sularında sağlıklı ve lezzetli balık üretiliyor. Lokantamızda sunduğumuz kılçığı alınmış Fleto Alabalığı köy tereyağında kızartıyoruz. Burada üretilen Alabalığın lezzetini başka yerde tadamazsınız. Yanında organik salata, arkasından Mudurnu Saray Helvası veya Depme Helva ve köpüklü bir kahve.

Alabalık çiftliğimizde 2 adet kapalı, 1 adet sundurma altı ve 60 kişilik piknik masalarımızda toplam 180 kişi aynı anda yemek yiyebiliyor.

Alkollü içkinin verilmediği çiftliğimize bir kere geldiğinizde tutkunu oluyorsunuz. Tesisimizde balık yiyen müşterilerimize zaman zaman Abant yöresinin çam ve köknar fidanını hediye ediyoruz. Evinizin veya apartmanınızın bahçesine dikilen bu fidanlar hem yeşil çevreye katkıda bulunuyor hem de büyüyüp serpildikçe
Abant'ı hatırlıyorsunuz.

Tesisimizin binaları tamamen ahşap ve taş, doğal malzemeden, çevreye uyumlu, etrafımıza 86 adet çeşitli fidan diktik, çocuklar için oyun aletleri koyduk, çevrede tavşanlar, ördekler dolaşıyor. Orman içine yürüyüş yapılabiliyor, 1 km yukarıdaki Sinekli Yaylası'na çıkıp soğuk ayran içebiliyorsunuz.
Burası bir harika.


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Eria Reklam